"Pies jest jedyną istotą
na świecie, która bardziej
kocha Ciebie
niż samego siebie"

J.Billings

Nasze psy

SUCZKA

NORA Adekatos Poland (FCI) "LUNA" CHAMPION POLSKI 07 02 2011 HD A/A,ED 0:0 SERCE ZDROWE -2017,OCZY CZYSTE - 2016,,PRA1&PRA2-CZYSTE.

Opis charakteru: Luna jest chodzącym szczęściem a raczej biegającym z wielką radością życia. Zrobi wszystko za smaczki i długie spacery. Spacery z psimi przyjaciółmi.Jest bardzo wrażliwa,potrzebuje bliskiego kontaktu z ludżmi w stosunku do których jest zawsze przyjacielsko nastawiona,a jej głównym celem jest sprawianie radości swojemu opiekunowi <3 <3.  

                                                                

Rodowód na K9

http://k9data.com/pedigree.asp?ID=562614

 

                      

SUCZKA

BONNIE Aureus Amicus'Bianca'22.10.2014 HDA/A,ED O/O,PRA1&PRA2-CZYSTE PO RODZICACH,TARCZYCA NORMA,OCZY CZYSTE-2017,SERCE ZDROWE-2017. 

 

Opis charakteru: Bianca....pierwsza myśl Anioł

Spędza ze mna każda chwilę ,kiedy jestem dostępna. Potrafi wyczuć w jakim jestem nastroju i błyskawicznie się  do niego dostosować,dajac mi to czego w danym momencie najbardziej od niej oczekuję.Ma tak duże pokłady szczęścia i dobrej energii ,że można się tym wielkim serduszkiem dosłownie dzielić.Stad pomysł pierwszych kroków w dogoterapii-Bianca jako pies terapeutyczny,"psi psycholog".Zadania zwiazane ze swoja "praca"wykonuje z dużym zaangażowaniem i opanowaniem,a sama praca z ludżmi sprawia jej niesamowita przyjemność.Jest moim ogromnym szczęściem,wspaniała przyjaciółka,można nawet rzec,że przerosła moje najśmielsze oczekiwania <3 <3 

 

  •